Domenų pardavimas / perleidimas

Domeno perleidimas vyksta šia eiga (pagal visas Domreg taisykles):

1. Apmokate už domeną į pateiktą banko sąskaitą ir pateikiate domeno įgijėjo informaciją (svarbu tiksliai simbolių tikslumu).

Reikalinga tiksli įgijėjo informacija (jei pvz. jau turite paskyrą Interneto Vizijoje, tai pasitikrinkite kokie ten tiksliai duomenys prieš pateikiant):

 • Fizinio asmens vardas ir pavardė arba juridinio asmens pavadinimas (pvz. UAB ABC ir ABC, UAB yra skirtingai, reikia pateikti tiksliai taip kaip registruosite)
 • El. pašto adreso, kuriuo registruosite

2. Inicijuojame domeno perleidimą (trade) nurodytam įgijėjui (išimtis – jei po domeno registracijos nepraėje 30 dienų, pagal domreg taisykles turime sulaukti 30 dienų termino, o iki to laiko galime pakeisti į norimus nameserverius).

3. Nurodytas įgijėjas gauna is Domreg el. paštu laišką, kad yra inicijuotas perleidimas ir užsibaigia perleidžiamą domeną (užsiregistruoja savo vardu) pas pasirinktą domenų registratorių. Perleidimas galioja 7 dienas po el. pašto gavimo.

Dėmesio! Iš mūsų šiame momente viskas atlikta, dėl visko kreipkitės į ten kur registruojate SUPPORT’ą, persiųskite jiems Domreg laišką.

DUK

1. Kaip atlikti persikėlimą į Interneto Viziją?

  • A. Einate IV.lt -> įvedate domeną į domeno paieškos registravimo lauką -> spaudžiate tikrinti
  • B. Matote pranešimą, kad šis domenas užimtas, tačiau uždedate varnelę, kad „Taip, nurodyti domenai priklauso man” ir spaudžiate inicijuoti perkėlimą
  • C. Crisijungiate ir užbaigiate registravimą

  2. Kaip atlikti persikėlimą į Dom.lt?

  Procedūra ši https://dom.lt/lt/zinynas/kaip-perimti-lt-domena-is-kito-savininko/

  3. Interneto Vizijos supportas sako, kad inicijuotas ne domeno perleidimas, o paslaugų teikėjo keitimas. Ką daryti?

  Inicijuoti paslaugų teikėjo keitimo neįmanoma, ši procedūra atliekama naudojant domeno autorizacijos kodą. Pasakykite, kad pirkote domeną ir yra inicijuotas domeno perleidimas Jūsų vardu ir persiųskite gautą laišką iš Domreg. Jei Support’as vistiek kartoja tą patį, sakykite, kad jie neteisūs ir kreipkitės į https://www.domreg.lt/kontaktai/ arba rašykite į Support’ą iš naujo tikėdamiesi, kad paklius išmanantis operatorius. Arba persikelkite domeną kitur pvz. dom.lt. Paskui iš ten į Interneto Viziją galėsite persikelti nemokai (paslaugų teikėjo keitimo procedūrą naudojant autorizacijos kodą).

  4. Interneto vizijos supportas sako, kad reikalingas domeno turėtojo ID, nes šį kodą privalo suteikti dabartinis operatorius ir duoda nuorodą atlikti tam tikrus veiksmus. Ką daryti?

  Domeno turėtojo ID suteikiamas savininkui, kuriuo kolkas esame mes. Kai Jūs ji persikelsite kitur, tada jau Jūs ji savo turėsite. Pasakykite, kad pirkote domeną iš kito savininko ir pagal nurodytą instrukcija jau yra inicijuotas domeno perleidimas Jūsų vardu ir persiųskite gautą laišką iš Domreg. Jei Support’as vistiek kartoja tą patį, sakykite, kad jie neteisūs ir kreipkitės į https://www.domreg.lt/kontaktai/ arba rašykite į Support’ą iš naujo tikėdamiesi, kad paklius išmanantis operatorius. Arba persikelkite domeną kitur pvz. dom.lt. Paskui iš ten į Interneto Viziją galėsite persikelti nemokai (paslaugų teikėjo keitimo procedūrą naudojant autorizacijos kodą).

  5. Interneto vizijos supportas sako, kad dabartinis savininkas ir turi užbaigti procedūrą, o paskui jau galėsite persikelti pas mus. Ką daryti?

  Užsibaigti procedūrą reikia pas pasirinktą operatorių. Interneto Vizijoje užsibaigti procedūrą instrukcija:

  • A. Einate IV.lt -> įvedate domeną į domeno paieškos registravimo lauką -> spaudžiate tikrinti
  • B. Matote pranešimą, kad šis domenas užimtas, tačiau uždedate varnelę, kad „Taip, nurodyti domenai priklauso man” ir spaudžiate inicijuoti perkėlimą
  • C. Crisijungiate ir užbaigiate registravimą

  6. Po visų bandymų vistiek į Interneto Viziją nepavyksta persikelti, supportas sako kažkas negerai vis. Ką daryti?

  Jei Support’as vistiek kartoja tą patį, sakykite, kad jie neteisūs ir kreipkitės į https://www.domreg.lt/kontaktai/ arba rašykite į Support’ą iš naujo tikėdamiesi, kad paklius išmanantis operatorius. Arba persikelkite domeną kitur pvz. dom.lt. Paskui iš ten į Interneto Viziją galėsite persikelti nemokai (paslaugų teikėjo keitimo procedūrą naudojant autorizacijos kodą).

  7. Nurodžiau klaidingus duomenis domeno perkėlimui, nes pasirodo Interneto Vizijoje (ar kitur) mano paskyra buvo su kitais duomenimis. Ką daryti?

  Parašyti teisingus duomenis (simbolio tikslumu) iš to el. pašto, kuris buvo nurodytas aukciono laimėtojo / pirkėjo ir inicijuosime perkėlimą kitais duomenimis iš naujo.