SEO paslaugos

Geeks7 komandos teikiamos profesionalios SEO paslaugos leis būti matomiems pirmuose Google paieškos rezultatų puslapiuse. Todėl būsite surasti klientų, kurie ieško Jūsų siūlomų prekių ar paslaugų. Tam reikalinga profesionali SEO optimizacija.

Kaip veikia Google paieškos sistema?
Esame sertifikuoti Google partneriai

Skaitykite

SEO optimizavimas

SEO optimizavimas susideda iš dviejų dalių:

  • Vidinis internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės SEO optimizavimas
  • Išorinis optimizavimas (nuorodos / autoritetas)

Vidinis SEO optimizavimas – tai pačios svetainės sutvarkymas / adaptavimas / išplėtimas / patobulinimas, kad ji atitiktų įvairias Google rekomendacijas. Užpildymas kokybišku ir išsamiu turiniu / tekstu, reikiamų įskiepių įdiegimas ir sukonfigūravimas ir t.t. Google nuolat išleidžia naujas optimizacijos gaires, todėl būtina sekti technologines naujienas ir nuo jų neatsilikti.

Išorinis SEO optimizavimas – tai nuolatinis Jūsų svetainės autoriteto internete kėlimas, kuris įgaunamas talpinant publikacijas naujienų portaluose, tinklaraščiuose ir internetiniuose žurnaluose.

SEO optimizavimo nauda

Optimizuotas interneto puslapis leis pagal norimus raktinius žodžius (raktažodžius) būti matomiems paieškos sistemų rezultatų pirmuosiuose puslapiuose. Kodėl? Nes optimizuotus puslapius Google laiko kokybiškus ir atitinkančius paieškai keliamus kriterijus. Be to, Google reklama optimizuotiems puslapiams yra ženkliai pigesnė, kuria siūlome pasinaudoti, kad sulauktumėte klientų iškart.

  • Tik kas antras lankytojas peržiūri antrąjį paieškos rezultatų puslapį, o trečiąjį – tik keli procentai žmonių
  • Sulaukti lankytojų galima tik atlikus tinkamą ir kokybišką optimizaciją bei patekus į pirmuosius paieškos rezultatų puslapius
google paieška seo paslaugos

Sunku apsispręsti ar nežinote nuo ko pradėti? Ženkite pirmą žingsnį – susisiekite su mumis telefonu (skambinkite arba rašykite SMS / WhatsApp / Viber) +370 644 07000, el. paštu [email protected] arba pateikite užklausą. Įvertinsime ir pasiūlysime optimaliausią variantą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius ir lūkesčius.

SEO paslaugų nauda

seo paslaugos klientai

Nuolatinis klientų srautas. Patekus į pirmuosius rezultatų puslapius klientai ras Jus.

seo paslaugos rezultatai

Aiškiai įvertinamas rezultatas. Įveda norimus raktinius žodžius matysite save tarp rezultatų.

seo paslaugos reklama

Sąlyginai nebrangi reklama. Palyginus su kitomis reklamos formomis, tai išties nėra brangu.

Kaip atliekama SEO optimizacija?

1. Atliekama raktinių žodžių analizė – atrenkami tinkami raktažodžiai

20%

2. Atliekamas Jūsų internetinio puslapio SEO auditas, tikrinamas atitikimas Google reikalavimams

40%

3. Atsižvelgus į audito rezultatus, atliekami reikiami internetinės svetainės optimizavimo darbai

60%

4. Jūsų internetinis puslapis sutvarkomas, kad atitiktų pagal Google PageSpeed Insight reikalavimus

80%

5. Nuolat pritraukiamos išorinės nuorodos iš aukšto autoritetų interneto svetainių

100%

SEO paslaugos – kaina

Projekto kaina susideda iš dviejų dalių.

Pirma dalis – vienkartinis mokestis. Už šį mokestį Jūsų internetinė svetainė yra sutvarkoma pagal SEO audito rezultatus siekiant maksimalaus atitiko Google gairėms. Kaina priklauso nuo dabartinės būklės, raktažodžių kiekio ir jų konkurencingumo rinkoje.

Antra dalis – mėnesinis mokestis. Už šį mokestį yra ne tik atliekamas išorinis SEO, kurio tikslas yra kuo daugiau išorinių autoritetingų ir kokybiškų nuorodų bei puslapio autoriteto stiprinimas internete. Bet ir tolimesnis svetainės adaptavimas besikeičiantiems reikalavimams, kadangi Google nuolat atnaujina ir plečia rekomendacijas svetainėms. Šios dalies kaina priklauso nuo norimų pasiektų rezultatų, raktažodžių konkurencingumo ir dabartinės situacijos.

Žemo konkurencingumo raktažodžiai

Nuo 180€

/ mėn.

  • Aiški ir detali mėnesio ataskaita
  • Iš anksto susidarytos strategijos vykdymas

Aukšto konkurencingumo raktažodžiai

Nuo 360€

/ mėn.

  • Aiški ir detali mėnesio ataskaita
  • Iš anksto susidarytos strategijos vykdymas

Kainos nurodytos be PVM (21%).

Sunku apsispręsti ar nežinote nuo ko pradėti? Ženkite pirmą žingsnį – susisiekite su mumis telefonu (skambinkite arba rašykite SMS / WhatsApp / Viber) +370 644 07000, el. paštu [email protected] arba pateikite užklausą. Įvertinsime ir pasiūlysime optimaliausią variantą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius ir lūkesčius.

20 Google reitingavimo veiksnių (atnaujinta 2023 m.)

Kaip tiksliai veikia Google algoritmas nežino nei vienas, išskyrus ribotą dalį pačios Google darbuotojų. Tačiau daugelį reitingavimo veiksnių (angl. ranking factors) kurie įtakoja, kad Jūsų puslapis būtų raudomas paieškoje aukščiau, galime išskirti. Būtent teikdami SEO paslaugos ir stengiames, kad Jūsų puslapis kuo labiau atitiktų šiuos faktorius. Laikui bėgant šis sąrašas yra pildomas ir koreguojamas, nes Google nuolat atnaujina ir tobulina savo algoritmą, prisitaikant prie sparčiai besivystančių technologijų. Todėl SEO paslaugos nėra trumpalaikė veikla. Tai yra nuolatinis ir nesibaigiantis SEO naujienų sekimas ir optimizavimo darbas.

Kaip šie SEO veiksniai buvo išskirti?

Daugelis šių veiksnių yra oficialūs ir įrodyti, tačiau kai kurie iš jų yra kontroversiški ar, tiesiog, IT specialistų labai tikėtini. Veiksniai, kurie turi įtaką rezultatams vadinami reitingavimo signalais (angl. ranking signal).

Pradžioje, visus klasifikavimo veiksnius galime suskirstyti į 9 kategorijas:

  • Domeno
  • Puslapio
  • Svetainės
  • Išorinių nuorodų
  • Vartotojo sąveikos
  • Google specialieji
  • Prekinio ženklo signalai
  • Svetainės šlamšto signalai
  • Išorinių nuorodų šlamšto signalai

Domeno veiksniai

  1. Domeno amžius. Nors daugelis SEO specialistų mano, kad senesniais domenais Google pasitiki labiau, tačiau Google John Mueller yra pasakęs, kad „domain age helps nothing” t.y. domeno amžius neturi jokios įtakos.
  2. Raktažodis domeno pavadinime. Seniau tai turėjo ženklią įtaką, tačiau šiuo metu ji yra minimali. Todėl tai laikytina žemu klasifikavimo signalu.
  3. Domeno galiojimo laikas. Pasak Google, domenai, kurie yra naudojami šlamštui retai būna pratęsti ilgiau nei metams. Todėl domeno galiojimo laikas gali būti laikomas žemu klasifikavimo signalu.
  4. Raktažodis subdomene. Pvz. kaunas.geeks7.eu subdomenas būtų kaunas. Šiuo tikslu Moz atliko tyrimą ir nustatė, kad raktažodžio naudojimas subdomene pagerina Google reitingą.
raktažodis subdomene

5. Domeno perregistravimai. Jeigu domenas turėjo daug savininko pasikeitimų arba buvo išregistruotas ir pakartotinai įregistruotas, kad ir to pačio savininko, Google gali nustatyti iš naujo domeno reitingą ir nepaisyti seniau turėto autoriteto ar išorinių nuorodų įtakos. Tačiau tam tikrais atvejais, jeigu domenas buvo nubaustas už tam tikrus pažeidimus, puslapio blogas autoritetas persikelia ir naujam savininkui. Todėl išsirinkus patinkantį vardą, prieš perkant būtina pirma domeną patikrinti.

6. Tiksliai atitinkantys raktažodį domenai (angl. EMD – exact match domain). Tai yra tik žemo lygio reitingavimo signalas (kaip ir subdomeno).

7. Domeno plėtinys (angl. TLD – top level domain). Domeno plėtinys, kitaip vadinamas aukščiausio lygio domenu pvz. .lt / .eu / .com / .lv turi įtaką SEO reitingui konkrečioje šalyje, tačiau tokiu atveju apribojamos domeno galimybės reitinguotis globaliai.

Puslapio veiksniai

8. Raktažodis pavadinime (angl. title tag). Seniau pavadinimo žyma buvo ypatingai svarbus SEO veiksnys. Dabar jo įtaka yra ženkliai sumažėjusi ir tapo vidutinio lygio. Yra pastebėta, kad jei pavadinimas prasideda raktažodžiu, tai taip pat turi teigiama įtaką SEO rezultatams.

9. Raktažodžiai aprašymo žymoje (angl. description tag). Google nenaudoja aprašymo žymos tiesioginiu klasifikavimo signalu. Tačiau tinkamai parašytas pavadinimas sudomins potencialų klientą Google paieškoje pasirinkti Jūsų rezultatą, o ne konkurento t.y. pagerins paspaudimo tikimybę (angl. CTR – click through rate). O tai yra labai svarbus reitingavimo veiksnys.

10. Raktažodis pagrindinės antraštės žymoje (angl. H1 – heading 1). H1 žyma (pagrindinė antraštė) yra antroji puslapio pavadinimo vieta. Google ją naudoją kaip antrinį puslapio aktualumo signalą.

11. Raktažodžio pakartojimų kiekis tekste. Tam Google naudoja specialius algoritmai. Primityviausia versija yra nuo seno žinomi TF-IDF (angl. term frequency – inverse document frequency). Tačiau Google naudoja daug labiau išvystytą ir modernizuotą teksto suvokimo algoritmą.

12. Turinio apimtis. Didesnės apimties tekstas dažniausiai būna daug išsamesnis apie tam tikrą temą, todėl paieškos variklis tokiam turiniui teikia pirmenybę. Trumpi tekstai paprastai būna tik paviršutiniški ir prasčiau vertinami. Atlikus tyrimą buvo nustatyta, kad pirmame Google paieškos rezultatų puslapyje atsidurdavo puslapiai su 1400 žodžių apimtimi.

13. Turinys (angl. table of contents). Puslapio turinys su nuorodomis ne tik padeda paieškos varikliui geriau suprasti apie ką yra puslapis, bet ir pagerina vartotojo patirtį kas sąlygoja geresnę puslapio statistiką nuo kurio ženkliai priklauso SEO rezultatai. Be to turinys dažnai paieškos rezultatuose atvaizduojamas kaip papildomos svetainės nuorodos, kas pagerina jau minėtą CTR.

turinys

14. Semantiškai susiję raktažodžiai (angl. LSI – Latent Semantic Indexing Keywords). Pvz. raktažodžiui „mašina” LSI raktodžiai gali būti „automobilis”, „variklis” ir pan. Nes mašina gali turėti ir daugiau reikšmių pvz. „siuvimo mašina”. Yra manoma, kad LSI raktažodžių panaudojimas tekste leidžia Google nustatyti raktažodžio tikrąją reikšmę. Bet greičiausiai paieškos sistema naudoja daug įmantresnius algoritmus, kad suprastų turinį ir tikrąją reikšmę, nes pasak Google John Mueller – LSI raktažodžiai neegzistuoja.

15. Ypatingai nuodugniai aprašyta puslapio tema. Atlikus tyrimą, nustatyta, kad yra ryški koreliacija – aukštesni Google paieškos rezultatai yra susiję su išsamiu puslapio turiniu.

16. Puslapio įkrovimo greitis. Google naudoja realius duomenis apie puslapį, kuriuos išmatuoja pagal vartotojų, naudojusių naršyklę Chrome patirtį. Taip pat pateikiamas puslapio greičio matavimo įrankis, kur tuos duomenis galima tiek išmatuoti teorinius, tiek sužinoti kokie realiai surinkti pagal vartotojų patirtį. Be to, pateikiamos ir SEO optimizavimo rekomendacijos bei vertinimas. Nors teigiama, kad tai yra klasifikavimo faktorius, tačiau greičiausiai jis yra labai nežymus, kadangi atlikus tyrimus nenustatyta jokios koreliacijos tarp puslapio greičio ir vietos rezultatuose. Pažymėtina yra tai, kad nereikia stengtis optimizuoti puslapi 100%, kadangi įvairūs efektai, nuotraukos ir video tą reitingą ypač mažina. Visada reikia ieškoti kompromiso ir stengtis, kad reitingas būtų didesnis nei 75%.

17. Raktinis žodis žemesnio lygio antraštėse. Tokiose kaip H2, H3, H4 ir t.t. ženklios įtakos neturi. Pasak Google darbuotojo John Mueller: „Antraštės tiesiog padeda geriau suvokti pačio puslapio struktūrą.

18. Išeinančios nuorodos. Tokios nuorodos turi teigiamo efekto Google reitingui, kai jos yra kokybiškos ir susijusios su turiniu.

19. Puslapio adreso (URL) ilgis. Įtakos Google reitingui neturi, tol, kol yra ne per ilgas. Tačiau per ilgi adresai turi neigiamos įtakos reitingui. SEO specialistų yra nustatyta koreliacija tarp adreso ilgio ir pozicijos paieškos rezultatuose.

Svetainės veiksniai

20. Kontaktinė informacija. Google SEO rekomendacijose teigiama, kad teikiama pirmenybė puslapiams, turintiems išsamią kontaktinę informaciją.

21. Unikalus ir kokybiškas turinys. Kiekviena interneto svetainė turi įnešti bent kiek išskirtinumo ir unikalumo. Svetainės, kurios nepateikia originalaus turinio Google algoritmo yra visiškai nereitinguojamos ir neatvaizduojamos paieškos rezultatuose net paskutiniuosiuose puslapiuose.

22. Nuolat atnaujinamas turinys. Anot Google, tai nėra reitingavimo signalas. Tačiau nuolat papildant ir atnaujinant straipsnius / puslapius yra didesnės galimybės sukurti unikalų naudingą ir vertinamą turinį, kas yra vienas iš svarbiausių reitingavimo veiksnių.

23. Svetainės schema (angl. sitemap). Neabejotinai, svetainės schema suteikia galimybę robotukams pilniau ir tiksliau indeksuoti / suprasti svetainę. Tačiau, svetainės schema nėra Google reitingavimo signalas.

24. Nuolat veikianti svetainė. Jeigu svetainė neveikia tik trumpą laiko tarpą, tai įtakos reitingui neturi. Tačiau jei svetainės neveikimas (angl. downtime) tęsiasi ilgai ir dažnai kartojasi, tai gali sąlygoti tiek kritimą paieškos rezultatuose, tiek visišką deindeksavimą iš paieškos.

25. SSL sertifikatas. Anot Google, tai yra nežymus (angl. tiebreaker) reitingavimo signalas.

https

26. Puslapio kelias (angl. breadcrumbs). Anot Google tai nėra tiesioginis reitingavimo signalas, tačiau tai yra kokybiškos svetainės požymis, skirtas vartotojui lengviau naviguoti. Tačiau, kaip jau buvo minėta, kokybiška svetainė yra reitingo signalas.

27. Optimizacija mobiliesiems įrenginiams. Kadangi daugiau nei pusė paieškos vartotojų naudojasi ne kompiuteriu, o mobiliuoju įrenginiu, paieškos rezultatuose suteikiama skirtinga pozicija skirtingiems įrenginiams. Jeigu svetainė nebus optimizuota mobiliesiems telefonams, tai stipriai neigiamai įtakos jos reitingą rezultatuose, kai paieška bus atliekama iš telefono.

Dažniausiai užduodami klausimai

SEO – kas tai?

SEO angl. Search Engine Optimization – optimizavimas paieškos sistemoms. Kuo svetainės turinys yra išsamesnis, o pati svetainė geriau optimizuota, tuo aukščiau ji rodoma Google paieškos rezultatuose.

Kokia SEO reikšmė (angl. mean)?

SEO angl. Search Engine Optimization – optimizavimas paieškos sistemoms.

Kas yra SEO paslaugos?

SEO paslaugų metų svetainė yra optimizuojama paieškos sistemoms, su tikslu, kad ji būtų kuo aukščiau rodoma paieškos rezultatuose.

Kas yra SEO optimizavimas?

SEO optimizavimas yra svetainės sutvarkymas pagal Google rekomendacijas.

Kokie yra SEO įrankiai ir kuo jie naudingi teikiant SEO paslaugas?

SEO auditui ir analizei naudojami įvairūs Google ir trečiųjų šalių įrankiai. Google PageSpeed Insights, Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs, Moz ir kiti. Jų pagalba galime sužinoti svetainės neatitikimus Google rekomendacijoms, išorines nuorodas, išsamią lankomumo statistiką, vieta paieškos rezultatuose pagal įvairius raktinius žodžius ir kitą metriką, reikalingą teikti kokybiškas seo paslaugas.

Kokia yra SEO paslaugų kaina?

SEO paslaugų kaina priklauso nuo raktinio žodžio konkurencingumo ir jų kiekio. žemo konkurencingumo raktiniams žodžiams preliminari kaina yra 180-360 Eur. Visais atvejais kaina nustatoma atlikus nemokamą SEO auditą.

Kuo naudingos SEO paslaugos įmonėms?

SEO dažnai yra įmonės sėkmės istorijos dalis. Tik kokybiškų SEO paslaugų dėka, įmonių teikiamos paslaugos ir parduodami produktai yra randami paieškos rezultatuose jų klientų.

Ar atliekatę tinklapių kūrimą kartu su SEO paslaugomis?

Visos mūsų kuriamos interneto svetainės yra paruoštos SEO optimizavimui (angl. seo friendly). Visus puslapius kuriame remdamiesi SEO rekomendacijomis.

Kiek kainuoja SEO auditas?

Geeks7 SEO auditas esamiems ir potencialiems klientams yra nemokamas. Tiesiog užpildykite paslaugų užklausą, parašykite el. paštu ar skambinkite telefonu.