SEO paslaugos

Geeks7 komandos teikiamos profesionalios SEO paslaugos leis būti matomiems pirmuose Google paieškos rezultatų puslapiuse. Todėl būsite surasti klientų, kurie ieško Jūsų siūlomų prekių ar paslaugų. Tam reikalinga profesionali SEO optimizacija.

Kaip veikia Google paieškos sistema?

SEO optimizacija

SEO optimizacija susideda iš dviejų dalių:

  • Vidinė internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės SEO optimizacija
  • Išorinė optimizacija (nuorodos ir autoritetas)

Vidinė SEO optimizacija – tai vienkartinis svetainės sutvarkymas, kad atitiktų Google rekomendacijas. Užpildymas reikiamu tekstu, reikiamų įskiepių įdiegimas ir sukonfigūravimas ir pan. Vėliau kas metus reikia atlikti tik tam tikrus nedidelius pakeitimus, nes Google nuolat išleidžia naujas optimizacijos gaires.

Išorinė SEO optimizacija – tai nuolatinis Jūsų svetainės autoriteto internete kėlimas, kuris įgaunamas talpinant publikacijas naujienų portaluose, tinklaraščiuose ir internetiniuose žurnaluose.

SEO optimizacijos nauda

Optimizuotas interneto puslapis leis pagal norimus raktinius žodžius (raktažodžius) būti matomiems paieškos sistemų rezultatų pirmuosiuose puslapiuose. Kodėl? Nes optimizuotus puslapius Google laiko kokybiškus ir atitinkančius paieškai keliamus kriterijus. Be to, Google reklama optimizuotiems puslapiams yra ženkliai pigesnė, kuria siūlome pasinaudoti, kad sulauktumėte klientų iškart.

  • Tik kas antras lankytojas peržiūri antrąjį paieškos rezultatų puslapį, o trečiąjį – tik keli procentai žmonių
  • Sulaukti lankytojų galima tik atlikus tinkamą ir kokybišką optimizaciją bei patekus į pirmuosius paieškos rezultatų puslapius
google paieška seo paslaugos

Sunku apsispręsti ar nežinote nuo ko pradėti? Ženkite pirmą žingsnį – susisiekite su mumis telefonu (skambinkite arba rašykite SMS / WhatsApp / Viber) +370 644 07000, el. paštu [email protected] arba pateikite užklausą. Įvertinsime ir pasiūlysime optimaliausią variantą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius ir lūkesčius.

SEO paslaugų nauda

seo paslaugos klientai

Nuolatinis klientų srautas. Patekus į pirmuosius rezultatų puslapius klientai ras Jus.

seo paslaugos rezultatai

Aiškiai įvertinamas rezultatas. Įveda norimus raktinius žodžius matysite save tarp rezultatų.

seo paslaugos reklama

Sąlyginai nebrangi reklama. Palyginus su kitomis reklamos formomis, tai išties nėra brangu.

Kaip atliekama SEO optimizacija?

1. Atliekama raktinių žodžių analizė – atrenkami tinkami raktažodžiai

20%

2. Atliekamas Jūsų internetinio puslapio SEO auditas, tikrinamas atitikimas Google reikalavimams

40%

3. Atsižvelgus į audito rezultatus, atliekami reikiami internetinės svetainės optimizavimo darbai

60%

4. Jūsų internetinis puslapis sutvarkomas, kad atitiktų pagal Google PageSpeed Insight reikalavimus

80%

5. Nuolat pritraukiamos išorinės nuorodos iš aukšto autoritetų interneto svetainių

100%

SEO paslaugos – kaina

Projekto kaina susideda iš dviejų dalių.

Pirma dalis – vienkartinis mokestis. Už šį mokestį Jūsų internetinė svetainė yra sutvarkoma pagal SEO audito rezultatus siekiant maksimalaus atitiko Google gairėms. Kaina priklauso nuo dabartinės būklės, raktažodžių kiekio ir jų konkurencingumo rinkoje.

Antra dalis – mėnesinis mokestis. Už šį mokestį yra ne tik atliekamas išorinis SEO, kurio tikslas yra kuo daugiau išorinių autoritetingų ir kokybiškų nuorodų bei puslapio autoriteto stiprinimas internete. Bet ir tolimesnis svetainės adaptavimas besikeičiantiems reikalavimams, kadangi Google nuolat atnaujina ir plečia rekomendacijas svetainėms. Šios dalies kaina priklauso nuo norimų pasiektų rezultatų, raktažodžių konkurencingumo ir dabartinės situacijos.

Žemo konkurencingumo raktažodžiai

Nuo 180€

/ mėn.

  • Aiški ir detali mėnesio ataskaita
  • Iš anksto susidarytos strategijos vykdymas

Aukšto konkurencingumo raktažodžiai

Nuo 360€

/ mėn.

  • Aiški ir detali mėnesio ataskaita
  • Iš anksto susidarytos strategijos vykdymas

Kainos nurodytos be PVM (21%).

Sunku apsispręsti ar nežinote nuo ko pradėti? Ženkite pirmą žingsnį – susisiekite su mumis telefonu (skambinkite arba rašykite SMS / WhatsApp / Viber) +370 644 07000, el. paštu [email protected] arba pateikite užklausą. Įvertinsime ir pasiūlysime optimaliausią variantą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius ir lūkesčius.