Facebook reklama / Instagram reklama

Facebook reklama, Instragram ar kitų socialinių tinklų reklama pasieks klientą, kurio demografiniai rodikliai, dalykinė sritis ir lokacija atitiks reklamuojamą produktą ar paslaugą. Asmuo pamatęs reklamą nebūtinai atliks pirkimą, bet išgirs apie Jus ar net pamėgs / paseks Jūsų puslapį. Tačiau, jei sutaps, kad klientas tuo metu kaip tik būtent to ir ieško – atliks ir pirkimą.

Kuo IG / Facebook reklama ypatinga?

Prekinio ženklo žinomumo didinimas. Jei klientas ir neatliks momentinio pirkimo, tačiau jau bus girdėjęs apie Jus. Kai bus ieškoma ateityje būtent šio produkto ar paslaugos, asmuo dažniausiai renkasi iš žinomų / girdėtų prekinių ženklų.

Tikslinės auditorijos surinkimas ir darbas su ja. Jei potencialus klientas pamėgs Jūsų puslapį, didelė tikimybė, kad jis ateityje atliks ir pirkimą. Jam bus nuolat rodomi Jūsų skelbiamos akcijos, naujienlaiškiai, pranešimai.

Visuomenės supažindinimas su produktu / paslauga. Galbūt klientai net nežino, kad tokia paslauga ar prekė yra? Turite galimybę informuoti ir sudominti.

Sunku apsispręsti ar nežinote nuo ko pradėti? Ženkite pirmą žingsnį – susisiekite su mumis telefonu (skambinkite arba rašykite SMS / WhatsApp / Viber) +370 644 07000, el. paštu [email protected] arba pateikite užklausą. Įvertinsime ir pasiūlysime optimaliausią variantą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius ir lūkesčius.

facebook reklama, instagram reklama