Logotipų kūrimas

Geeks7 dizainerių teikiama paslauga – logotipų kūrimas apima ne tik pačio logotipo sukūrimą, bet ir viso firminio stiliaus įgyvendinimą. Darbų kokybe galite neabejoti, nes Geeks7 dizaino paslaugas teikia tik ypač kvalifikuoti VDU medijų menų specialistai.

Logotipų kūrimas, firminis stilius.

Ko reikia norint sukurti gerą logotipą?

Norint sukurti gerą logotipą reikia ne tik žinoti dabartines tendencijas, bet ir suprasti klientą, rinką ir kontekstą. Logotipas padeda klientams susikurti supratimą kas esate Jūs. Todėl geras logotipas yra tas, kuris yra originalus ir pastebimas. Tačiau tuo pačiu logotipas turi būti lengvai įsimenamas ir ilgai nepasenstantis.

Geeks7.eu parduodamų domenų sąrašas skelbiamas apačioje. Domenų sąrašas yra nuolat atnaujinamas, pildomas ar koreguojamas (domeną pardavus). Domina domenas iš sąrašo? Kreipkitės mūsų kontaktais.

Šiuo metu pardavimui siūlomų domenų sąrašas:

  • Atlanta.lt
  • Sigute.lt
  • 1410.lt
  • Tatuiruotes.lt

Domenai iš sąrašo yra parduodami už didesnę nei įprastą domeno registravimo kainą. Už įprastą kaina yra registruojami tik esantys laisvi ir dar neužregistruoti domenai. Laisvą domeną galite užregistruoti čia.

Norimas domenas yra užregistruotas, tačiau šiuo metu yra karantine ir norite jį užregistruoti iškart tik jam atsilaisvinus? Užsisakyti domenų gaudymo paslaugą.

domenai

Sunku apsispręsti ar nežinote nuo ko pradėti? Ženkite pirmą žingsnį – susisiekite su mumis telefonu 8 676 77626, el. paštu [email protected] arba pateikite užklausą. Įvertinsime ir pasiūlysime optimaliausią variantą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius ir lūkesčius.