Domenų gaudymas

Geeks7 sistemų atliekamas domenų gaudymas (momentinis automatinis domeno užregistravimas jam atsilaisvinus po karantino) yra ypač aukštos pagavimo tikimybės (~95%). Turime galimybe siųsti didelį kiekį užklausų per sekundę iš skirtingų IP adresų ir bandyti automatiškai užregistruoti norimą domeną pirmiau nei kiti, kai tik jis atsilaisvins. Tad ypač svarbiems domenams galime pasiūlyti labai aukšto patikimumo domenų gaudymo paslaugą, nes populiarius domenus bando pagauti daugelis kitų žmonių.

Domeno gaudymo paslauga kainuoja 100 Eur + PVM. Mokate tik sėkmės atveju.

  • Užsakant paslaugą būtinas išankstinis apmokėjimas.
  • Domenas registruojamas iškart užsakovo vardu. Esame DOMREG akredituotas paslaugų teikėjas.
  • Jeigu kartais nepavyktų domeno pagauti, grąžintume visus sumokėtus pinigus (pagauname 95% domenų).
domenų gaudymas

Kas yra domenas ir kam reikalingas domenų gaudymas?

Domenas yra internetinis adresas, kurį įvedus naršyklėje klientas atsidaro Jūsų internetinį puslapį. Be to, domenas susiejamas ir su el. pašto galūne. Domeno pavyzdžiai – google.lt, delfi.lt, google.com, bbc.co.uk ir t.t.

Įprastai laisvą domeną užsiregistruoti rekomenduojame Serveriai.lt sistemoje, tam paspaudę šią nuorodą gausite papildomą 20% nuolaidą:

Domenai ir hostingas

Bet dažnai taip nutinka, kad norimas adresas jau būna užimtas, tačiau nenaudojamas. Tokiu atveju galima patikrinus norimo domeno informaciją WHOIS pažiūrėti iki kada adresas yra registruotas ir tikėtis, kad dabartinis savininkas registracijos nepratęs. O jam atsilaisvinus, jį užregistruoti pirmiems. Kai dabartinis savininkas domeno nepratęsia, jis mėnesiui atsiduria karantine. Karantine esančių ir netrukus atsilaisvinančių domenų sąrašą galite peržiūrėti čia: https://www.expireddomains.net/

Whois (informaciją apie domeną) galite patikrinti čia:

.lt domeno whois
.eu domeno whois

Įsimintinais vardais įvairių domenų po karantino atsilaisvina kasdien, tačiau patys grąžiausi ir įsimintiniausi vardai dažnai susilaukia populiarumo, kuriuos nori turėti ne vienas. Tokie adresai po karantino atsilaisvina atsitiktiniu laiku 24 valandų bėgyje. Todėl, norint būti pirmiems, reikia naudotis specialiomis sistemomis, kurios automatiškai visą parą laukia kol domenas atsilaisvins ir bando jį užregistruoti.

Sunku apsispręsti ar nežinote nuo ko pradėti? Ženkite pirmą žingsnį – susisiekite su mumis telefonu (skambinkite arba rašykite SMS / WhatsApp / Viber) +370 644 07000, el. paštu [email protected] arba pateikite užklausą. Įvertinsime ir pasiūlysime optimaliausią variantą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Kam reikalingas padidinto efektyvumo domenų gaudymas?

Pasitaiko tokių atvejų, kai tą patį domeną tokių sistemų pagalba nori pagauti ne vienas žmogus. Tai dažnai būna ypač populiarūs ir įsimintini vardai. Mūsų ypač kokybiškai sukurtų sistemų pagalba galime pasiūlyti aukščiausio patikimumo gaudymo kokybę ir didžiausią pagavimo tikimybę.

Kokių galūnių domenų gaudymo paslaugą siūlome?

Gaudome tiek lietuviškus (.lt) ar ES (.eu), tiek ir visų kitų įmanomų galūnių (TLD / Extension) domenus. Pvz. .com / .info / .us / .org / .net ir kitus.

Sunku apsispręsti ar nežinote nuo ko pradėti? Ženkite pirmą žingsnį – susisiekite su mumis telefonu (skambinkite arba rašykite SMS / WhatsApp / Viber) +370 644 07000, el. paštu [email protected] arba pateikite užklausą. Įvertinsime ir pasiūlysime optimaliausią variantą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Domeno gaudymo užsakymo užklausos forma

  • Jei dėl to pačio domeno kreipiasi keli užsakovai, organizuojamas aukcionas.