Domenų gaudymas

Geeks7 sistemų atliekamas domenų gaudymas yra ypač aukštos kokybės. Turime galimybe siųsti didelį kiekį užklausų per sekundę iš skirtingų IP adresų ir bandyti automatiškai užregistruoti norimą domeną pirmiau nei kiti, kai tik jis atsilaisvins. Tad ypač svarbiems domenams galime pasiūlyti labai aukšto patikimumo domenų gaudymo paslaugą.

Standartinė domeno gaudymo paslauga (automatiškai bandoma registruoti kas 0,25s t.y. 4 kartus per 1 sekundę) kainuoja 29,99 Eur + domeno registravimo kaštai. Tokiu atveju mokate tik sėkmės atveju.

Santykinai didinant užklausų kiekį per sekundę, didėja tikimybė pagauti domeną. Kaina skaičiuojama proporcingai siunčiamų užklausų kiekiui per sekundę. Naudojantis padidintų užklausų kiekio gaudymo paslauga nesėkmės atveju grąžinama pusė kainos.

domenų gaudymas

Kas yra domenas ir kam reikalingas domenų gaudymas?

Domenas yra internetinis adresas, kurį įvedus naršyklėje klientas atsidaro Jūsų internetinį puslapį. Be to, domenas susiejamas ir su el. pašto galūne. Domeno pavyzdžiai – google.lt, delfi.lt, google.com, bbc.co.uk ir t.t.

Įprastai laisvą domeną užsiregistruoti rekomenduojame Serveriai.lt sistemoje, tam paspaudę šią nuorodą gausite papildomą 20% nuolaidą:

Domenai ir hostingas

Bet dažnai taip nutinka, kad norimas adresas jau būna užimtas, tačiau nenaudojamas. Tokiu atveju galima patikrinus norimo domeno informaciją WHOIS pažiūrėti iki kada adresas yra registruotas ir tikėtis, kad dabartinis savininkas registracijos nepratęs. O jam atsilaisvinus, jį užregistruoti pirmiems. Kai dabartinis savininkas domeno nepratęsia, jis mėnesiui atsiduria karantine. Karantine esančių ir netrukus atsilaisvinančių domenų sąrašą galite peržiūrėti čia: https://www.expireddomains.net/

Whois (informaciją apie domeną) galite patikrinti čia:

.lt domeno whois
.eu domeno whois

Įsimintinais vardais įvairių domenų po karantino atsilaisvina kasdien, tačiau patys grąžiausi ir įsimintiniausi vardai dažnai susilaukia populiarumo, kuriuos nori turėti ne vienas. Tokie adresai po karantino atsilaisvina atsitiktiniu laiku 24 valandų bėgyje. Todėl, norint būti pirmiems, reikia naudotis specialiomis sistemomis, kurios automatiškai visą parą laukia kol domenas atsilaisvins ir bando jį užregistruoti.

Sunku apsispręsti ar nežinote nuo ko pradėti? Ženkite pirmą žingsnį – susisiekite su mumis telefonu 8 676 77626, el. paštu [email protected] arba pateikite užklausą. Įvertinsime ir pasiūlysime optimaliausią variantą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Kam reikalingas padidinto efektyvumo domenų gaudymas?

Pasitaiko tokių atvejų, kai tą patį domeną tokių sistemų pagalba nori pagauti ne vienas žmogus. Tai dažnai būna ypač populiarūs ir įsimintini vardai. Standartiškai gaudydamos domeną sistemos siunčią nuo 1 iki 4 užklausų per sekundę. Tad įsivaizduokite, jei turime tokią situaciją, kad tą patį domeną standartiniu užklausų kiekiu gaudo pas mus (4 per sekundę), o pas mūsų konkurentą 3 užklausų per sekundę greičiu, tikimybė užregistruoti jį mums yra 4/7, t.y. ~57%. Tačiau užklausų kiekį padidinus iki 10 ir darant prielaidą, kad gaudoma vieno konkurento aukščiau minėtu greičiu, tikimybė pakyla iki 10/13 t.y. ~77%.

Kokių galūnių domenų gaudymo paslaugą siūlome?

Gaudome tiek lietuviškus (.lt) ar ES (.eu), tiek ir visų kitų įmanomų galūnių (TLD / Extension) domenus. Pvz. .com / .info / .us / .org / .net ir kitus.

Sunku apsispręsti ar nežinote nuo ko pradėti? Ženkite pirmą žingsnį – susisiekite su mumis telefonu 8 676 77626, el. paštu [email protected] arba pateikite užklausą. Įvertinsime ir pasiūlysime optimaliausią variantą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Domeno gaudymo užsakymo užklausos forma

  • Domeno gaudymo užsakymas turi būti pateiktas ir suderintas mažiausiai viena darbo diena prieš domeno atsilaisvinimą (kai WHOIS rodoma informacija „Leistinumas vėlinamas“, užsakymų nebepriimame).
  • Jei dėl to pačio domeno kreipiasi keli užsakovai, organizuojamas aukcionas.